Šeimų gerovės projektas „Vaikas su negalia – stipri šeima 2019m.“

Džiaugiamės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suteikta parama šeimų gerovės projektui „Vaikas su negalia – stipri šeima 2019m.“

Projekto tikslas – įgalinti šeimas, auginančias vaikus su ir be negalios Vilniaus mieste bei rajone,  ugdyti savarankišką ir gyvybingą šeimą  bei skatinant šeimų telkimąsi padėti viena kitoms.

Yra sakoma, kad neįgalių žmonių gyvenimas yra mūsų – sveikųjų – gerumo išbandymas. Taip pat, susitikimai yra pats geriausias būdas įveikti išankstines nuostatas neįgaliųjų atžvilgiu, stiprėti priimant kitokius ir teikiant pagalbą. Siekiame visokeriopai stiprinti visavertės šeimos, kaip pamatinės demokratiškos visuomenės ląstelės, pilnavertį gyvavimą. Per šeimų renginius ir įdomias edukacines veiklas kartu, per resursų telkimo akcijas, motyvuojant savitarpio pagalbai, sieksime atviros stiprios savarankiškos šeimos augimą.

Organizuosime šioms šeimoms savipagalbos grupes, teminius seminarus, kūrybines edukacines dirbtuves bei integruotų renginių metu padėsime kurti visaverčius santykius ir atrasti pozityvių bendravimo bei veiklos kartu būdų.

Projektas vykdomas 2019 balandžio – gruodžio mėnesiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *