Giovanni blog’as

Tęsiame EVS savanorio Giovanni pasidalinimus. Pamenate istorijas apie mokymo plaukti ypatumus? Pamenu vieną, kai su valtele nusiiriama į vidurį ežero ir norintį mokytis plaukti tiesiog įmeta į vandenį. Panašu, kad Giovanni jaučiasi panašiai. Tik jis nesimoko plaukti, o mokosi susikalbėti.

Taip pat, panašu, kad pirminis įsimylėjimas pasibaigė ir savanorystę užplūdo rutina. Apie tai plačiau pasiskaitykite jo pasidalijime. Smagaus skaitymo 🙂


Pradėkime su antru pasidalinimu.

 

Žadėjau jį parašyti gruodį, bet Kalėdos ir atostogos mane pasisavino.

 

Taigi, kas svarbaus apie mane? Pirmiausia, mano Lietuvių kalbos įgūdžiai gerėja.

 

Labiausiai tam įtakos turi vaikinai su kuriais dirbu, ypač Aurimas. Nors ir jie ir aš turime kalbos barjierą, tačiau jie drąsiai bando su manimi bendrauti. Man tai patinka. Aš tiesiog žinau, kai kuriuos raktinius žodžius, kelis veiksmažodžius, todėl dažniausiai naudojame juos arba gestikuliuojame. Manyčiau, jog reikia intensyviau mokytis jūsų kalbos.

Puiku kai Lukas ar Vytautė yra arti, jie padeda man suprasti. Tiesa, vertėjauja mažiau, skatina pačiam mėginti susikalbėti arba išmoko naujų žodžių ir tuomet „paleidžia“. Tai veikia. Žingsnis po žingsnio. Būsiu kantrus.

 

Matau nuostabius dalykus. Aš turiu galvoje su vaikinais. Ar Jūs kada nors girdėjote ką nors sakant „ačiū“ tik todėl, kad davė jam dirbti? Jie labai nuoširdūs ir džiaugsmingi.

 

Kitas dalykas. Orai. Praėjusį mėnesį buvo minus 25-26. Jokių komentarų, tiesiog stebiuosi jog esu gyvas. Buvau net į gatvę išėjęs. Galvojau, kad išėjau pasiruošęs su dviem kelnės, dvejom porom vilnonių kojinių, marškinėliai, marškiniai, megztinis, antras megztinis, striukė, slidinėjimo pirštinės, vilnonė kepurė ir šalikas. Kaip sakiau, maniau, kad esu pasiruošęs. Aš klydau. Kas 5/10 minučių turėjau eiti kažkur į vidų pasišildyti, kad išgyvenčiau. Didelis iššūkis. Pradedu mylėti savo plius 30-35 laipsnių Italijoje.

 

Anksčiau rašiau, kad rutinos nebuvo. Dabar ją turime. Projektui turime pagaminti 700 kėdučių! Iš kitos pusės ne taip ir blogai, nes žinome ką daryti, kaip daryti. Tai ypač gerai vaikinams. Man rutina, kaip ir viskas, turi gerų ir blogų pusių, bet aš iš tų kuriems stiklinė yra pusiau pilna.

 

Kitos naujienos. Buvau Amsterdame, Londone (Pasižiūrėkite šį neįtikėtiną cirką https: //www.youtube#com/watch V = ezEBXinN2vM). Keliausiu į Sankt Peterburge ir Izraelį. Ar žinote, kad iš Lietuvos kelionės į šias šalis yra gana pigios?

Taip pat atsitiktiniai žmonės man pardavė gitarą. Tai buvo juokinga. Ypač tai juokinga dėl to, kad aš nemoku groti. Tačiau noriu išmokti. Ir išmoksiu.  Artėja EVS savanorystės vidurio laikotarpio seminaras . Smalsu, kas tai yra? Aš Jums pasakysiu kitą kartą. Pabaiga.

Saluti Giovanni

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *