Giovanni blog’as

Šį kartą apie: kolegų ilgesį, netikėtą praeitų metų savanorio Pablo apsilankymą Lietuvoje „susitikimas su manimi praeityje arba ateityje“ kaip sako Giovanni. Kelionių džiaugsmą, kitas realybes, dėkingumą, nusivylimą ir daugiau kviečiu Jus pasiskaityti patiems šiame Giovanni blog’o tęsinyje.

25/03/2017

Prabėgo dar du mėnesiai. Viskas vyksta „Labia gerei“. Pavasaris ateina. Vakar buvo nuostabi diena !!! Tačiau šiandien snigo dar kartą. Kaip tai įmanoma ? Trys sezonai per vieną savaitę.
Liūdesys, kad Remigijus serga, atrodo, kad Lobių Dirbtuvių dėlionėje kažko trūksta. Dirbtuvės tarsi mašina ir be kai kurių jos detalių ji tiesiog dirba nebe taip …Taip pat ir Aurimas turi problemų su koja … Labai senai jį mačiau, norėčiau jį aplankyti, nesjo gimtadienis visai čia pat.
Mes vis dar dirbame ties kėdučių projektu ir aš maniau, kad beveik baigėme. Bet vakar aš sužinoti, kad mes dar tik įpusėjome … Yep, aš buvau laimingas, bet dabar visos mano viltis dingo.Tačiau tikiu, kad mes rasime būdą, kaip padaryti darbą įdomesniu.

Šie du paskutiniai mėnesiai buvo puikūs! Aš keliavau ir turėjau savanorystės vidurio mokymus. Mokymai buvo puikūs. Tai buvo tarsi „stovėjimo aikštelė“, kur galėjau sustoti ir užpildyti savo tuščią benzino baką. Sustabdyti protą, apmąstyti save  ir padėti tašką šiame etape, kad galėčiau žengti kitą žingsnį.

Buvau dešimt dienų Izraelyje, ir aš manau, kad ir ši kelionė vis daugiau ir daugiau atvėrė mano protą ir akis. Tai nuostabi šalis, turinti neįtikėtinų žmonių ir įdomią pusiausvyrą. Matydamas ir skirdamas dėmesio kitai tikrovei, situacijoms, ir gyvenimo stiliams aš darausi … nežinau; gal pilnatviškesnis? Lietuva prie to labai prisideda.

Ačiū. Turėčiau nustoti skųstis ir ieškoti tik į teigiamų pusių. „Excelsior“! (jaustukas reiškiantis aukšyn) Ir turėčiau mokytis daugiau Lietuvių kalbos! Arba mesti ją, kad galėčiau  susitelkti į kitus dalykus. Nežinau . Tiesą sakant, dabar tai jau nebesvarbu. Netrukus turėsime mūsų paskutinę pamoką. Taip, aš jaučiuosi blogai, nes norėčiau išmokti šios kalbos. Tai buvo vienas iš mano tikslų, o taip pat viena iš mano pareigų.
Pablo (ankstesnis savanoris Lobių Dirbtuvėse) buvo čia apsilankyti ir vėl susitikti su Vytaute, Luku, Andriumi, Aurimu, Rolandu, Viliumi – visais. Jis yra tikrai geras ir šaunus vaikinas. Man jis patiko . Buvo įdomu paklausti, kaip jis jautėsi kai buvo čia ir koks buvo jo santykis su Lobių Dirbtuvėmis.

Taip pat nesijaučiu toks vieniškas, nes jis buvo aš pernai. Tai tarsi susitikimas su savimi ateityje ar praeityje, gali suprasti ? Su Pablo ir Luku buvome pavasario mugėje (nepamenu pavadinimo Kazemiras?). Buvo puiku. Labai graži mugė. Tiek daug žmonių !!! Manau, kad aš niekada nemačiau Gedimino gatvės tokios pilnos kaip tos mugės metu. Atrodė visa Lietuva ten buvo. Neįtikėtina. Beje, labai skanus maistas. Ceppelineeeeeeee !!!

Visada sunku rasti gerą kelią, kaip uždaryti dienoraštį.Jums suprantama teisingai? P.S. aš pradėjau groti gitara (Kol kas groju ne itin gerai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *