EVS savanorio Giovanni blog’as

Italas Lietuvoje tokiu laiku? Vargu ar atvažiavo turistauti. Tikrai NE. Giovanni atvyko Iš Italijos rugsėjo 14d. ir prisijungė prie Lobių Dirbtuvių komandos. Nauji iššūkiai – šaltis! Netikėti atradimai – mes esame užmiestyje, miške! Giovanni pradėjo blog’ą ir štai jo pirmosios mintys, kuriomis jis nori pasidalinti:

14650301_1802596869953434_7243994497382721062_n

Okey, mes galime pradėti!
Leiskite pristatyti save. Esu Giovanni. Italija yra mano šalis,
19 yra man metų (iki vasario), savanoris – yra mano darbas
(Iki liepos) taipogi mano aistra…
Kai aš pagalvoju, kad esu Lietuvoje ir čia savanoriauju klausiu savęs: tikrai?

Nuo pradžios…

Trečiąją devinto mėnesio dieną aš pamačiau  EVS „Europos savanorių tarnybos“ portale naują projektą Lietuvoje. Taigi, išsiunčiau savo CV ir gavau atsakymą rugsėjo 5d. Vytautė manęs paklausė ar galėčiau Lietuvoje būti jau rugsėjo 10d. Atsakiau: žinoma! Tačiau tuomet mano entuziazmas buvo pristabdytas, nes Italijos organizacija pasakė, kad reikia susitvarkyti, dokumentus, draudimą ir t.t. Dėl biurokratijos Italiją palikau rugsėjo 14d.

Projekto aprašyme perskaičiau, kad dirsime medžio dirbtuvėse su proto negalią turinčiais žmonėmis.
Tai tiesa, aš dirbu su proto negalią turinčiais žmonėmis ir su mediena, bet aš nesitikėjau, kad mūsų darbo vieta yra užmiestyje, miške! Buvau šiek tiek priblokštas, bet taip pat laimingas, nes aš myliu gamtą – aš esu skautas.

Dabar esu čia daugiau nei mėnesį. Manau, rutinos patirti man nepavyks, kasdien dirbame skirtingus dalykus. Man tai patinka. Gal vienintelė reali problema yra oras… Man, kaip Italui, nesuprantama kaip tai yra įmanoma, kad kažkas, tam tikru amžiaus laikotarpiu, nusprendė čia apsigyventi??? Tai paradoksali situacija man kaip šilumos mėgėjui, nes iš vienos pusės aš nerimauja, kas bus sausio/vasario mėnesiais, iš kitos pusės man smalsu ir noriu sužinoti, kaip aš prisitaikyti prie šalčio. Žiūrėsime.

Laukite tęsinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *