Lobių skrynutė

Kviečiame pasidalinti savo nuomone, įspūdžiais apie mūsų dirbtuves, jų veiklas bei gaminius, taip pat lauksime ir pasiūlymų.

All comments and suggestions for Atelier of Treasures are welcome here! Feel free to leave a comment 🙂

Įkelkite savo atsiliepimą
1
2
3
4
5
Patvirtinti
     
Atšaukti

Palikti atsiliepimą

Vidutinis reitingas:  
 Atsiliepimų: 1
Ingrida

Šiuo metu turiu savo mokytoją ir studijuoju valandinę astrologiją. Vasarą pas astrologą užsisakiau paslaugą iš vienos pusės dėl rūpėjusio klausimo, iš kitos pusės dėl profesinio intereso. Paslaugai atlikti reikia nubraižyti gimimo brėžinį, tam reikalinga žinoti tikslią savo gimimo datą (metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, gimimo miestas). Astrologas turėjo atlikti rektifikaciją (datos patikslinimą, kadangi tuometiniai gydytojai netiksliai fiksuodavo gimimo laikus). Tam atlikti jis surašė stulpelį datų, kurios tiesiogiai susijusios su mano duotu gimimo laiku, ir, paprašė surašyti asmeniškai svarbesnius gyvenimo įvykius, kurie vyko tuo metu, galimai su kelių dienų paklaida, kadangi mano duotas laikas nebuvo tikslus dėl minėtos priežasties. Perkrausčiau savo virtualius ir popierinius foto albumus, failus, laiškus, ieškodama, ką veikiau tuo metu. Iš tiesų labai įdomu sudėti į eilę tuos kertinius dalykus, kurie vienaip ar kitaip pakreipė mano gyvenimą. Tai buvo galimybė iš toliau pasižiūrėti į jį, ir, dar kartą įsitikinti, kad gyvenimas nėra padrika krūva atsitiktinumų, kurie neturi nieko bendra tarpusavyje. Viskame yra naratyvas arba vedimas, jeigu tik gebame jungti bei matyti savo pasirinkimų priežastis ir pasekmes, iš kurių ir susidaro ta gyvenimo linija.

Iš astrologo pateiktų 8 datų 2 iš jų buvo susijusios su „Lobių dirbtuvėmis“, tad pasidalinsiu jomis (:

Pirmoji data (2014 xx xx d.) stovykla „Lobių dirbtuvėse“. Pirmą kartą gyvenime mišių metu skaičiau skaitinį po klevu. Kitam atrodytų trupiniai nuo pyrago, bet žmogui, kuriam minties švarumas ir sąžiningumas yra labai svarbu, nemažas sukrėtimas. Juo labiau, jog tuo metu ir dar prieš tai keli metai buvo prasmės, tiesos, Lietuvoje vyraujančios religijos atstovų išreikštų nuomonių apie astrologiją konflikto sprendimo metas. Kuomet tyrinėjau po kaulelį, kodėl taip vyksta, nes astrologija domėjausi nuo vaikystės ir nieko blogo tame nemačiau, aplinkiniai taip pat nematė, kol nenusidūriau su tais, kurie sakė kitaip. O štai tada stoviu ir skaitau knygą, kuria, pasak religijos atstovų, jie remiasi nuteisdami astrologiją, tie patys, kurie deda stigmą man dėl mano intereso, ir skelbiu, ką skaitinys skelbė tą dieną.
Kaip Einšteinas sakė:“ Pasmerkimas be tyrinėjimo yra aukščiausio lygio ignoravimas.“ Ir tai tvirtinasi su kaupu.
Antroji data (2015 xx xx d.) vėlgi kuomet savanoriaudama žmonių, turinčių proto negalią, stovykloje, „Lobių dirbtuvėse“ susipažinau su vienu tiesaeigiu žmogumi. Šis labai paprastai ir natūraliai pasakė stebuklingą žodį:“ Bet, Ingrida, tau reikia praktikuotis.“ Pagaliau Ingrida išgirdo ir dabar praktikuojasi studijuodama tą, ką ir turi šiuo metu studijuoti.
Šie du dideli kadrai, iškirpti iš gyvenimo susuktos juostos, žymi sąmonės blyksnius, kuomet supratau praeito kelio reikšmę, nušvitusias išvadas. Vienu atveju tereikėjo stovėti lauke po klevu su knyga prieš mažą pulkelį maldininkų ir skaityti, kitu - sutikti žmogų, kurio pasakytas žodis užbaigtų dėlionę. Tatai dažnai didžiausi nušvitimai nutinka tiesiog po klevu, visai čia pat šalia, tik tie maži blyksniai nėra sudedami į eilę be progos, kad būtų pagarbiai užtvirtinti ir su meile bei nuolankumu suvoktas jų svoris. Mano šie du blyksniai įvyko „Lobių dirbtuvėse“, tad ačiū joms už draugystę, davusią vaisių : )